Bezpłatny newsletter

Zaprenumeruj newsletter, aby otrzymywać najświeższe informacje oraz bezpłatne materiały.

Pobierz bezpłatne materiały

Szczegóły

Jak umysł rośnie w siłę - pobierz plik mp3

Jak umysł rośnie w siłę?

Starzenie się jest nieuchronne, ale, jak pokazuje Elkhonon Goldberg, nie oznacza wyłącznie utraty: młodości, sił intelektualnych i fizycznych. Autor w błyskotliwy i poparty osobistym doświadczeniem sposób pokazuje, jak wraz z wiekiem zmienia się ludzki umysł, jak zdolność do ciężkiej pracy przeistacza się w umiejętność rozumienia. Na pytanie, czy należy bać się starzenia, Goldberg odpowiada, że można się zachwycić jego skutkiem – mądrością. Starość byłaby więc nie przekleństwem, ale „dotykiem Boga”, pod wpływem którego geniusz i mądrość mogą stać się udziałem zwykłego śmiertelnika. W swojej najnowszej publikacji wybitny neuronaukowiec snuje opowieść o paradoksie mądrości i porach roku ludzkiego umysłu. Czy w każdym więc kryje się geniusz? Zapraszamy do ściągnięcia audiobooka Jak umysł rośnie w siłę. Gdy mózg się starzeje.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatne materiały

  • E-mail:
  • Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 („Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji udostępnianych przez Spółkę produktów lub usług oraz marketingu towarów i usług własnych Spółki (w formie tradycyjnej), a w przypadku wyrażenia odrębnych zgód – w celach objętych oświadczeniem. Spółka informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Naukowego PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych dotyczących zwłaszcza produktów, usług, aktualnych ofert.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących ze Spółką.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej Zamknij