Gdzie ci mężczyźni? Pytamy mężczyzn i kobiety w Warszawie

Nowość
Ocena:
  • Obecnie 5 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

Dwoje naszych reporterów w poszukiwaniu prawdziwych mężczyzn postanowiło zasięgnąć języka wśród warszawian. Co w kwestii męskości mają do powiedzenia sami mężczyźni i co o tym myślą kobiety? Zapraszamy do oglądania i porównywania wyników!

A szerzej na pytania o współczesnych mężczyzn i kryzys męskości odpowiadają Philip Zimbardo i Nikita Columbo w publikacji przygotowanej specjalnie na rynek polski Gdzie ci mężczyźni? Autorzy nie tylko tropią zaginiony gatunek, którym stali się mężczyźni, lecz także starają się znaleźć odpowiedzi na pytania, co to znaczy być mężczyzną we współczesnym świecie i dlaczego wydaje się to takie trudne? Philip Zimbardo rozważa przyczyny kryzysu męskości, przedstawia propozycje możliwych z niego wyjść i zauważa, że konieczne stało się zaktualizowanie roli mężczyzny w społeczeństwie.

Gdzie ci mężczyźni? Odpowiadają mężczyźni:

Gdzie ci mężczyźni? Odpowiadają kobiety:

Już niedługo Profesor Zimbardo odwiedzi Warszawę! Słynny amerykański psycholog w rozmowie z Moniką Zamachowską opowie o książce i o tym, która płeć zasługuje dzisiaj na miano „słabej”.

Zapraszamy również do pobierania i lektury przedmowy do tej publikacji!

Przeczytaj także

Polecane recenzje