Bezpłatny newsletter

Zaprenumeruj newsletter, aby otrzymywać najświeższe informacje oraz bezpłatne materiały.

Pobierz bezpłatne materiały

Szczegóły

Jak umysł rośnie w siłę - pobierz plik mp3

Jak umysł rośnie w siłę?

Starzenie się jest nieuchronne, ale, jak pokazuje Elkhonon Goldberg, nie oznacza wyłącznie utraty: młodości, sił intelektualnych i fizycznych. Autor w błyskotliwy i poparty osobistym doświadczeniem sposób pokazuje, jak wraz z wiekiem zmienia się ludzki umysł, jak zdolność do ciężkiej pracy przeistacza się w umiejętność rozumienia. Na pytanie, czy należy bać się starzenia, Goldberg odpowiada, że można się zachwycić jego skutkiem – mądrością. Starość byłaby więc nie przekleństwem, ale „dotykiem Boga”, pod wpływem którego geniusz i mądrość mogą stać się udziałem zwykłego śmiertelnika. W swojej najnowszej publikacji wybitny neuronaukowiec snuje opowieść o paradoksie mądrości i porach roku ludzkiego umysłu. Czy w każdym więc kryje się geniusz? Zapraszamy do ściągnięcia audiobooka Jak umysł rośnie w siłę. Gdy mózg się starzeje.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatne materiały

  • E-mail:
  • Uwaga, materiały zawierają informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż ich zamówienie wymaga pozostawienia adresu e-mail oraz wyrażenia poniższych zgód.
  • Tak, chciałbym otrzymywać od Wydawnictwa Naukowe PWN SA , z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 informacje handlowe drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, tj. w formie newslettera, SMS lub MMS, dotyczące produktów, usług, aktualnych ofert tej Spółki.
  • Tak, chciałbym otrzymywać od Wydawnictwa Naukowe PWN SA, z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 informacje handlowe drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, tj. w formie newslettera, SMS lub MMS, dotyczące podmiotów współpracujących ze Spółką, tj. należących do Grupy PWN lub partnerów z branży medycznej, akademickiej, wydawniczej i pokrewnych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej Zamknij