Bezpłatny newsletter

Zaprenumeruj newsletter, aby otrzymywać najświeższe informacje oraz bezpłatne materiały.

Pobierz bezpłatne materiały

Szczegóły

Wydawnictwo Naukowe PWN

Wydawnictwo Naukowe PWN SA jest jednym z największych i zarazem najstarszych wydawnictw w Polsce. Oficyna w 2011 roku obchodziła jubileusz 60-lecia.

WN PWN jest najbardziej znanym i największym na rynku wydawcą publikacji służących zdobywaniu wiedzy i informacji. Nakładem wydawnictwa ukazuje się około 500 tytułów rocznie – są to publikacje książkowe, e-booki i produkty multimedialne. Wiodącymi produktami są podręczniki akademickie, publikacje naukowe, popularnonaukowe, książki dla profesjonalistów, słowniki języka polskiego i inne produkty referencyjne, które służą poszerzaniu wiedzy czytelników. W ofercie Wydawnictwa znajdują się również przewodniki turystyczne, pozycje z literatury podróżniczej, literatury faktu i kolekcje kioskowe.

Marka PWN od lat jest synonimem prestiżu, jakości, normatywności i wiedzy na najwyższym poziomie. Potwierdzają to wysokie pozycje, które PWN zajmuje w ogólnopolskim Rankingu Marek organizowanym przez Rzeczpospolitą. W 2009 roku PWN zajął wśród polskich marek 21 miejsce w Rankingu, znalazł się także na 3 miejscu pod względem jakości postrzeganej przez klienta oraz na 4 pod względem prestiżu.

Publikacje PWN wyróżnia wiarygodność i najwyższa jakość– współpracujemy z czołowymi specjalistami niemal wszystkich dziedzin nauki, a nasi redaktorzy czuwają nad wysokim poziomem opracowania publikacji. Stąd od pokoleń PWN cieszy się popularnością i uznaniem czytelników.

 

Wydawnictwo Naukowe PWN

ul. G. Daimlera 2,

02-460 WARSZAWA

tel. 22 69 54 321

fax. 22 69 54 288